Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuzey Güney Fan Hoş geldin, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yetkili alımlarımız..

YazarMesaj
Carucci
Admin

Admin
Carucci

Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 467
<b>Yaş</b> Yaş : 139
Tecrübe Puanı: : 892

Yetkili alımlarımız.. Empty
MesajKonu: Yetkili alımlarımız..   Yetkili alımlarımız.. EmptyPerş. Haz. 23, 2011 12:30 pm

Merhaba,

Yetkili alımı önceden her forumumda yapıyordum, ama bu Forumda yapmıyacağım. Bunun sebebi, bazı Yetkililer yetkili olduktan sonra foruma gelmiyorlar. Ve benim Güvenimi Suistimal ediyorlar.

Bu forumda Aktifliğinizi gösterirseniz, cok iyi yerlere gelirsiniz. Yani yetkili olabilirsiniz, başka birşey elimden gelmiyor üzgünüm.

KGF Yönetimi. gülümseme
Carucci
Admin

Admin
Carucci

Erkek

MesajKonu: Geri: Yetkili alımlarımız..   Yetkili alımlarımız.. EmptyC.tesi Haz. 25, 2011 4:37 pm

+ Yetkili olduktan sonra, bir arkadasiniz ayrildigi zaman ayrilacaksaniz hic Yetkili olmayin daha iyi.

Yönetim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yetkili alımlarımız..   Yetkili alımlarımız.. EmptyPaz Haz. 26, 2011 9:06 am

Keşke yetkilileri birlikte seçseydik.
Daha dün gelen aktif olmıyan kişilerden seçmişsin.
Hep forum oyunlarına yorum yapıyolar.
Sanırım senin eski sitedeydi hepsi sırf bu yüzden yetkili yapmasaydın
Daha aktif kişiler olabilirdi.
üzgün
Carucci
Admin

Admin
Carucci

Erkek

MesajKonu: Geri: Yetkili alımlarımız..   Yetkili alımlarımız.. EmptyPaz Haz. 26, 2011 12:47 pm

Canini sikmana gerek yok, Dizi daha baslamadi dizi basladigi zaman o Bölüm kapanacak.

Dizi basladigi zaman, Yetkililer Aktif olmadigi halde Yetkileri aksi taktirde alinacak. gülümseme
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yetkili alımlarımız..   Yetkili alımlarımız.. EmptyCuma Tem. 01, 2011 2:13 pm

Sıfırladım yetkilileri.
Forumdaki kimler aktifse mesaj atıyosa sadece forum oyunları ile değil, her konu ile ilgileniyorsa o yetkili olucaktır

Yetkili alımlarımız..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [Duyuru] Yetkili olduktan sonra..