Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuzey Güney Fan Hoş geldin, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[Duyuru] Yetkili olduktan sonra..

YazarMesaj
Carucci
Admin

Admin
Carucci

Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 467
<b>Yaş</b> Yaş : 140
Tecrübe Puanı: : 892

[Duyuru] Yetkili olduktan sonra.. Empty
MesajKonu: [Duyuru] Yetkili olduktan sonra..   [Duyuru] Yetkili olduktan sonra.. EmptyPerş. Haz. 23, 2011 11:48 am

Merhaba,

Moderatör olduktan sonra, Görevinizi en iyi şekilde yaparsanız bizi cok Mutlu etmiş olursunuz. Bazı yeni Yetkililer ve Rütbesi yükseltilen arkadaşlarımız foruma girip cıkıyorlar, fakat biz Yönetim olarak bu durumdan hoşlanmıyoruz. [Duyuru] Yetkili olduktan sonra.. 138999

Eğer Sitemize özel nedenler'den dolayı giremiyorsanız, bana veya diğer Adminlere Özel Mesaj ile durumu bildirebilirsiniz. Ozaman sizi anlayışlı karşılıyabiliriz, eğer Ailevi meseler ise bize anlatmaya mecbur değilsiniz. "Ailevi sorunlarım var, giremiyorum." derseniz olur.

Yönetim arasında bir karar aldik, artık girmeyen Yetkililerimizin Rütbesini cıkartıcaz. Bu durumdan bizde hoşlanmıyoruz, fakat sizde kendinizi bizim yerimize koyun, ozaman bizi anlıyacaksiniz. gülümseme

KGF Yönetimi

[Duyuru] Yetkili olduktan sonra..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yetkili alımlarımız..
» [Duyuru] İmzalarınız
» [Duyuru] Yorumlariniz hakkında
» [Duyuru] Sitemizin genişlemesi için..
» 40 Yıl Sonra Anneler ve Kızları