Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuzey Güney Fan Hoş geldin, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kuzey ve Güney'in annesi Handan Tekinoğlu'na tepki

YazarMesaj
BSKT.Elif
Admin

Admin
BSKT.Elif

Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1009
<b>Yaş</b> Yaş : 25
Tecrübe Puanı: : 2378

Kuzey ve Güney'in annesi Handan Tekinoğlu'na tepki Empty
MesajKonu: Kuzey ve Güney'in annesi Handan Tekinoğlu'na tepki   Kuzey ve Güney'in annesi Handan Tekinoğlu'na tepki EmptyCuma Ara. 09, 2011 2:12 pm

Kuzey ve Güney'in annesi Handan Tekinoğlu'na tepki 111208-103911-404129-CB
Ekranların beğenilen dizisi Kuzey ve Güney'de usta oyuncu Semra Dinçer'in canlandırdığı 'Handan Tekinoğlu' karakteri büyük tepki çekiyor.

Kuzey ve Güney arasında ayırım yapan Handan Hanım, büyük oğlu Güney'in üstüne titriyor. Diğer oğlu Kuzey'i ise her olayda suçlu buluyor. Kuzey'den ve kocası Sami Tekinoğlu'ndan kurtulup büyük oğlu Güney'le birlikte zengin bir hayata geçmenin hayallerini kuruyor. Sosyal paylaşım sitelerinden twitter'da Handan Hanım'ın bu hareketleri büyük tepki çekiyor. Twit atanların ortak tepkisi böyle bir annenin olamayacağı yönünde.

İşte Handan Hanım'a yazılan tepki mesajları:

- Bu Kuzey-Güneydeki anne. Sana öyle bi sövüyorum ki.

- Iy igrenc bi aile ya. Anne desen para hastasi baba desen cimrinin onde giden bi kuzey adam gibi adam

- Kuzey Güney'deki '(anne) kadın gibi olanları dayak yemeye mahkumdur abi.

- şu kuzey güney'deki anne karakterine 10 vurup 1 saymak lazım.

- neyseki Kuzey'in annesi gibi bir annem yok. Anne katili olurdum yemin ediyorum

- Ya şu Kuzey Güney'deki anne karakterine deli kıl oldum. Hep mıy mıy mıy mıy, arkadan iş çevirmeler falan. KG'nin anasından bahsediyorum.

- Ne kadar arızalı anne tipi varsa Kuzey Güneyde toplamıslar.

- Kuzey ve Guney'den ilk anladığım; her anne kutsal olmayabilir...

- Kuzey guneydeki anne gibi annem olacagna taş olsun taş

- Kuzey Guneydki anne rolleri bu kadar itici olmak zorunda mi,

- Işte kuzey güneyde anne içini döktü gülümseme)) sabret oğlum kendinide kurtar benide, anaya bak anaya gülümseme)) Senin gibi annenin diycmde annelere ayıp

- Kuzey guneyde ki anne ne bencil bu ne yaa -TV Aktüel-
https://facebook.com/BSKT.Elif

Kuzey ve Güney'in annesi Handan Tekinoğlu'na tepki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kuzey Güney 1.Bölüm Kuzey Handan Sahnesi + Kuzey Teslim Olma Replik
» Kuzey Güney 18.Bölüm Kuzey Cemre Zeynep Handan Sahneler
» Kuzey Güney 17.Bölüm Kuzey Güney Handan Sami Simay Sahnesi
» Kuzey Güney 1.Bölüm Kuzey Güney Handan Kahvaltı Replik
» Kuzey Güney 21.Bölüm Cemre Zeynep Gülten Hüseyin Kuzey Sahnesi