Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuzey Güney Fan Hoş geldin, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AZRA AKIN, TATLITUĞ FANLARININ HIŞMINA UĞRADI!

YazarMesaj
BSKT.Elif
Admin

Admin
BSKT.Elif

Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1009
<b>Yaş</b> Yaş : 25
Tecrübe Puanı: : 2378

AZRA AKIN, TATLITUĞ FANLARININ HIŞMINA UĞRADI! Empty
MesajKonu: AZRA AKIN, TATLITUĞ FANLARININ HIŞMINA UĞRADI!   AZRA AKIN, TATLITUĞ FANLARININ HIŞMINA UĞRADI! EmptyPerş. Ara. 01, 2011 7:01 pm

AZRA AKIN, TATLITUĞ FANLARININ HIŞMINA UĞRADI! Azra-akin-1jpg-101946309

Akın’ın fiziğine yönelik Facebook, Twitter ve internet sözlüklerine çok sayıda eleştirel yorum yapıldı

Azra Akın, sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ’un fanlarının hışmına uğradı. Jüri üyesi olduğu ‘Yok Böyle Dans’ yarışmasının yayınlandığı akşam, Akın’ın fiziğine yönelik Facebook, Twitter ve internet sözlüklerine çok sayıda eleştirel yorum yapıldı. Güzel modelin fiziksel özellikleri sosyal medyada bir anda gündem maddesi olurken, Kıvanç Tatlıtuğ’u Azra Akın’dan kıskanan genç kızların yorumları bilinçli olarak yaptığı ortaya çıktı.

AZRA AKIN, TATLITUĞ FANLARININ HIŞMINA UĞRADI! Azra-55jpg-101927796

(benim için de deselerdi bişeyler :D :D malum beni bilirsiniz kıvancın yanına bi bereni uygun görürüm =) )
https://facebook.com/BSKT.Elif

AZRA AKIN, TATLITUĞ FANLARININ HIŞMINA UĞRADI!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KIVANÇ TATLITUĞ VE AZRA AKIN AŞKI TAM GAZ!
» AZRA AKIN'IN HEDİYESİ KIVANÇ TATLITUĞ!
» KIVANÇ TATLITUĞ ÖPÜŞTÜ, AZRA AKIN İZLEDİ!
» Azra Akın'a 'SAAT'i sormayın
» Kıvanç Tatlıtuğ: Azra'yı Özlüyorum!