Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuzey Güney Fan Hoş geldin, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kuzey Güney 9.Bölüm Yorumları

YazarMesaj
BSKT.Elif
Admin

Admin
BSKT.Elif

Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1009
<b>Yaş</b> Yaş : 25
Tecrübe Puanı: : 2378

Kuzey Güney 9.Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Kuzey Güney 9.Bölüm Yorumları   Kuzey Güney 9.Bölüm Yorumları EmptyPaz Kas. 06, 2011 10:43 am

yorumlarınız..
https://facebook.com/BSKT.Elif
BSKT.Elif
Admin

Admin
BSKT.Elif

Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1009
<b>Yaş</b> Yaş : 25
Tecrübe Puanı: : 2378

Kuzey Güney 9.Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Kuzey Güney 9.Bölüm Yorumları   Kuzey Güney 9.Bölüm Yorumları EmptyPaz Kas. 06, 2011 10:56 am

Ben yorumdan çok rating konuşucam.
Her hafta biraz daha düşüyoruz. Bu hiç iyi bi durum değil tabiiki.
Bize rating kaybettiren unsurlar:
1- Kuzey'in başına sürekli kötü şeyler gelmesi. Her işinin ters gitmesi. Zaten millet bunları yaşıyo bari dizide Kuzey'e bunları yaşatmayın. İnsan niye öyle şeyler izlesin ki? Gider Osmanlı İmparatoru Kanuninin saray hayatını bayıla bayıla seyreder. Haklı da olurlar. Orda ben aşk acısından pek başka bişi görmedim. Ama burda aşk da değil her türlü Kuzey'in başı bi yerden kurtulmuyo! Sinirimi bozdular. Bilet aldı , gözümüze soktular bileti. Ama fos. Ondan da hiç bişi çıkmadı.
Bizim ülkede başrollerin güçlü olması lazım. Güney var vs diyebilirsiniz ama bu dizi Kuzey üstüne kurulu daha çok. Kuzey'in ne eğitimi tam bitmiş,ne doğru düzgün bi işi var,ne hayatını düzenleyebilmiş,ne iyi bi anneye sahip... Gerçekçi olucaz diye abartıyolar. Kuzey'i o kadar diplere soktular ki acaba nasıl kurtulucak başı beladan çok merak ediyorum.
2- Dizide aşk yok. Banu Güney'in evcilik oyunu,Cemre'nin yanar dönerli hallerini izliyoruz. Kuzey bi seviyo o da gösteremiyo zaten sevgisini falan. Zaten Kuzeyin aşk meşk düşüncek hali yok yukarda yazdığım gibi. O yüzden o da boş. Simay desen şeytan bi tip çıktı. Hüsük le Gülteni mi aşk olarak veriyolar acaba bize anlamadım ki :S
3- Kadro iyi. Ama tabii başroldeki kız rolüne uymuyo öykü Karayel. Cemre mükemmel fizikli muhteşem bi yüzü olan harika davranışlı müthiş afet bi kız gibi gösteriliyo repliklerden. Ama Öykü Karayele bakıyorum yok öyle bişey. Her başroldeki kız çok güzel olucak diye bir şey yok ama Cemre gibi abartılan bi kıza da olmamış.
Ve rating kaybıdır. Oraya başka biri gelseydi veya tanınan bi oyuncu gelseydi rating oranları daha iyi gelirdi kesinlikle.
İsmi duyduğum anda bu kim yaa :S:S:S demiştim böyle aynen. Google a baktım ay delircemmm diye evde naralar atmıştım. Sonra bu yaptığım ön yargı belki dizide çok iyi olucak filan dedim. Tanıtım filminde de eyvallah dedim ama artık bölümlere geçince olmamış hiç. Bi de kırmızı filan boyuyolar ya o dudaklarını , elime kolonyayı alıp pamukla silmek istiyorum deliriyorum burda. Makyöz el atsın lütfen. Ağır ağır boyuyolar.

Çok acımasız konuştum belki ama bunlara dikkat etsinler artık..... Sıkıcılaşıyo artık dizi...
https://facebook.com/BSKT.Elif

Kuzey Güney 9.Bölüm Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kuzey Güney 19.Bölüm Yorumları
» Kuzey Güney 1.Bölüm Yorumları
» Kuzey Güney 20.Bölüm Yorumları
» Kuzey Güney 4.Bölüm Yorumları
» Kuzey Güney 10.Bölüm Yorumları