Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuzey Güney Fan Hoş geldin, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kuzey Güney 8.Bölüm Yorumları

YazarMesaj
BSKT.Elif
Admin

Admin
BSKT.Elif

Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1009
<b>Yaş</b> Yaş : 25
Tecrübe Puanı: : 2378

Kuzey Güney 8.Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Kuzey Güney 8.Bölüm Yorumları   Kuzey Güney 8.Bölüm Yorumları EmptyC.tesi Ekim 29, 2011 8:02 am

yorumlarınız...
https://facebook.com/BSKT.Elif
BSKT.Elif
Admin

Admin
BSKT.Elif

Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1009
<b>Yaş</b> Yaş : 25
Tecrübe Puanı: : 2378

Kuzey Güney 8.Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Kuzey Güney 8.Bölüm Yorumları   Kuzey Güney 8.Bölüm Yorumları EmptyC.tesi Ekim 29, 2011 9:14 pm

Kuzeyim bahtsızım benim :/ o Ferhatı lime lime etmek istiyorum!!
Güney dengesizler grubuna tamamiyle eklenmiştir. Ama ilk sıradaki Cemre asla onu tahtından indiremez.
Cemre dediğim gibi kleptoman çıktı. Bu kızdan tiksinmeme bir sebep daha. Ha bir de bu kız Güney'i çok seviyor baksanıza , ayrılmalarına rağmen Banu'yla beraber oluşuna yas tuttu. Kuzey Cemre'ye hayır!! asla bu kararımdan vazgeçmeyeceğim. Kız öyle itici ki. İticiliği sinirliği gıcıklığı hakkında bin sayfa yazabilirim. Alışıyordum biraz ama yine yerle bir etti , bir çuval inciri berbat etti.Nefret etmeye tekrardan başladım. Kuzey Cemre olsa bile inandırıcı olmaz.
Banu tam bir şeytana dönüştü. Bir de gerçekleri öğrendi... Güney artık ondan nah kurtulur. Aslında Cemre'ye düşman olmasalar Banu'yla Simay tam bir voltran oluştururlar: İğrentilik abideleri.
Simay'ı geçen bölüm biraz sevmiştim ama Kuzey gibi beni de kandırmış. Sinsi bu kadınlar ya sinsi. Dedikodu yaparken ki halini hatırlıyorum da öyk tiksindim. Kıyafetlere dibi düştü bi de tam dayaklık. Ağzı da çok çalışıyo. Amaa şu lafı süperdi : Aman yok.Herkes öyle söylüyor diye kendini bir şey zannediyor.Bence güzel falan da değil. İlk defa doğru bir şey dedin Simay!

Kuzeyimle ilgili geniş yorumu sonra yapıcam bi de handan cadısıyla alakalı yorumumu,sami babamın yorumunu..
https://facebook.com/BSKT.Elif

Kuzey Güney 8.Bölüm Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kuzey Güney 19.Bölüm Yorumları
» Kuzey Güney 1.Bölüm Yorumları
» Kuzey Güney 20.Bölüm Yorumları
» Kuzey Güney 4.Bölüm Yorumları
» Kuzey Güney 10.Bölüm Yorumları