Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuzey Güney Fan Hoş geldin, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm

2 posters
YazarMesaj
Y.gülü
Yeni Üye
Yeni Üye
Y.gülü

Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 29
<b>Yaş</b> Yaş : 29
Tecrübe Puanı: : 38

KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm Empty
MesajKonu: KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm   KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm EmptyÇarş. Ağus. 31, 2011 5:03 pm

İyi günler..Öncelikle ben yeni üyeyim Kuzey Güney dizisi sitelerini dolaştımen çok bu siteyi beğendim ve üye oldum.
Ama üye olur olmaz gözüme ilk çarpan KG oyuncuları için bölüm olmaması..Sadece Kıvanç ve Buğra için forum oluşturulmuş o yüzden Sayın Yöneticilerden ricam en başta Çağdaş Onur öztürk için sonrasında dizi oyuncularının tümü için forum açılmasını rica ediyorum şimdiden teşekkürler... gülümseme cool Göz Kırpma
Carucci
Admin

Admin
Carucci

Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 467
<b>Yaş</b> Yaş : 140
Tecrübe Puanı: : 892

MesajKonu: Geri: KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm   KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm EmptyÇarş. Ağus. 31, 2011 6:16 pm

Merhaba,

Hepimiz tatilde oldugumuz icin, pek ilgilenemedik ufak detaylar ile. gülümseme Bölümleri simdi hemen aciyorum. ^^

Öneriniz icin cok tesekkür ederiz,
Yönetim
Y.gülü
Yeni Üye
Yeni Üye
Y.gülü

Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 29
<b>Yaş</b> Yaş : 29
Tecrübe Puanı: : 38

MesajKonu: Geri: KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm   KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm EmptyÇarş. Ağus. 31, 2011 6:42 pm

Teşekkürler..
Carucci
Admin

Admin
Carucci

Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 467
<b>Yaş</b> Yaş : 140
Tecrübe Puanı: : 892

MesajKonu: Geri: KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm   KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm EmptyÇarş. Ağus. 31, 2011 7:23 pm

Oyuncularimiz icin bölümlerimiz tek tek acilmistir, daha baska Önerileriniz olursa cekinmeden yeni bir Konu acabilirsiniz. gülümseme

Kilitliyorum.

KG Oyuncuları Hakkında Öneri'm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu bölüm hakkında.
» Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
» [Duyuru] Yorumlariniz hakkında
» Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Şok İddia!
» Kuzey'in Zeynep Hakkında Düşünceleri