Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuzey Güney Fan Hoş geldin, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Seni Bana Yazmışlar’ın 2. Bölümünde Neler Olacak?

YazarMesaj
Carucci
Admin

Admin
Carucci

Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 467
<b>Yaş</b> Yaş : 140
Tecrübe Puanı: : 892

Seni Bana Yazmışlar’ın 2. Bölümünde Neler Olacak?  Empty
MesajKonu: Seni Bana Yazmışlar’ın 2. Bölümünde Neler Olacak?    Seni Bana Yazmışlar’ın 2. Bölümünde Neler Olacak?  EmptyCuma Ağus. 12, 2011 7:41 pm

2.Bölüm Özet
Mehmet’in Burcu’yu geri kazanmak için yaptığı sürprizi Zeynep berbat edince ikilinin arasında bir kavga başlar. Birbirlerine rest çeken Zeynep ve Mehmet ayrı ayrı Burcu ve Yalçın’ı tekrar elde etme planları yaparlar. Zeynep Burcu’ya özenerek onun gibi davranmaya çalışır, Mehmet de Yalçın’a özenerek onun hayatını takllit eder. İkisi de beklemedikleri şekilde komik durumlara düşerek başarısız olunca bu defa güçlerini birleştirmeye karar verirler. Artık bu aşk savaşında ortakdırlar ve bir de sloganları vardır: “Aşkta ve savaşta her şey mübahtır!” Eski sevgililerine ait bildikleri ne varsa paylaşmaya başlarlar ve her yeni bilgi onların aklına yeni planlar getirir. Şimdi birlikte hareket ederek Yalçın’ın büyük hazırlıklarla İtalya’dan getirterek sosyeteyi cafesine çekmeyi planladığı dünyaca ünlü şef Ricardo Romano’yu kaçıracaklardır! Bu planın hazırlıkları Zeynep ve Mehmet’e birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı verir. Bu sırada Zeynep’in ablası Ayşe ve Zeynep’in çalıştığı kahvehanenin sahibi Nihat bu aşk savaşı sayesinde tanışırlar.

Seni Bana Yazmışlar’ın 2. Bölümünde Neler Olacak?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Bana Yazmışlar Dizisi Yakında Atv’de
» Seni Bana Yazmışlar 2.Bölüm Fragmanı
» Aşk ve Ceza finalinde neler olacak?
» Babam Sağolsun finalinde neler olacak?
» Gülse Birsel yeni dizi ile ilgili neler söyledi?