Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Sitemize hoşgeldiniz!

Sitemizin tüm kapsamından yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir.Misafirlerimiz ziyaretçi defterimize yorum yazabilirler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuzey Güney Fan Hoş geldin, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dualarinizi bekliyorum.

5 posters
YazarMesaj
Carucci
Admin

Admin
Carucci

Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 467
<b>Yaş</b> Yaş : 140
Tecrübe Puanı: : 892

Dualarinizi bekliyorum. Empty
MesajKonu: Dualarinizi bekliyorum.   Dualarinizi bekliyorum. EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 8:02 pm

Selamun Aleyküm,

Allah rizasi icin dua ediniz, cok ama cok acil dualariniza ihtiyacimiz var.. Annemin kuzeni, benimde öz teyzem gibidir emegi cok üzerimde ve onu cok seviyorum..

Pazartesin'den beri hastanede, sag gözü tek yüzde 20 görebiliyormus ve dün doktorlar dediki teyzem TÜMÖR hastayismis! üzgün Ameliyat'da herhangi bir sorun cikarsa teyzem felc veya kör kalabilirmis.. Allah rizasi icin cok acil dualariniza ihtiyacimiz var..

Teyzemin ismi, Hatice.

Allah rizasi icin, komsulariniza ailenizdeki herkese duyrun cok acil dualariniza ihtiyacimiz var.. Ailecek cok zor günler geciriyoruz, Allah rizasi icin DUA DUA DUA.. üzgün
Carucci
Admin

Admin
Carucci

Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 467
<b>Yaş</b> Yaş : 140
Tecrübe Puanı: : 892

MesajKonu: Geri: Dualarinizi bekliyorum.   Dualarinizi bekliyorum. EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 8:02 pm

Tümör 3 zantim büyümüs sag gözünün üstündeymis yani Riskli bir Ameliyat. Doktorlar ile bugün konustuk dedilerki, bizim bütün beyine giden Damarlarimiz sol taraftaymis ve Teyzem'deki Tümör sag tarafta.. Yani yinede ufacik bir sansimiz varmis dedi Doktorlar. Bu haber birazcik bize morel oldu, Pazartesi günü 6/8 Saatlik Ameliyata girecek teyzem.

Allah izin verirse, tekrar eski sagligina dönecek. Hepiniz'den Allah razi olsun, cok tesekkür ederim tekrar'dan.
Dj Baron
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3
<b>Yaş</b> Yaş : 40
Tecrübe Puanı: : 3

MesajKonu: Geri: Dualarinizi bekliyorum.   Dualarinizi bekliyorum. EmptyPaz Tem. 03, 2011 7:41 am

İnşallah Ameliyat'tan sonra eski sağlığına kavuşur.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dualarinizi bekliyorum.   Dualarinizi bekliyorum. EmptyPaz Tem. 03, 2011 12:35 pm

Allah sabır versin kardeşim
iyi olur sen merak etme. Dualarını eksik etme yeter
CircLe The DraiN~
Co Admin
Co Admin
CircLe The DraiN~

Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 54
<b>Yaş</b> Yaş : 31
Tecrübe Puanı: : 89

MesajKonu: Geri: Dualarinizi bekliyorum.   Dualarinizi bekliyorum. EmptyPaz Tem. 03, 2011 1:31 pm

Cok gecmis olsun.Umarım ameliyat sorunsuz gecer.
http://katyperryyibeni.tumblr.com/
emily.'
Co Admin
Co Admin
emily.'

Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 650
<b>Yaş</b> Yaş : 34
Tecrübe Puanı: : 940

MesajKonu: Geri: Dualarinizi bekliyorum.   Dualarinizi bekliyorum. EmptyPtsi Tem. 04, 2011 8:28 am

Bu gün giriyor yani :(
Çok üzüldüm dulararımız seninle.
nunka
Aktif Üye
Aktif Üye
nunka

Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 133
<b>Yaş</b> Yaş : 28
Tecrübe Puanı: : 148

MesajKonu: Geri: Dualarinizi bekliyorum.   Dualarinizi bekliyorum. EmptyCuma Tem. 15, 2011 11:41 am

Geçmiş olsun. Çok üzüldüm. üzgün

Dualarinizi bekliyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası